Electronic Arts SportsThe EA Sports logo
Udostępnij

FIFA 18 World Cup – Zawodnicy meczu 1

Posted June 24th at 7:00pm.

Najlepsi piłkarze świata zjechali tego lata do Rosji, by walczyć o najważniejszy puchar w całej piłce. Ty też możesz włączyć się do zmagań dzięki aktualizacji 2018 FIFA World Cup do gry FIFA 18. World Cup Ultimate Team, tryb dostępny wyłącznie w aktualizacji, pozwala zwerbować najlepszych zawodników z dowolnych reprezentacji występujących na turnieju i stworzyć mundialową drużynę swoich marzeń.

Ponieważ wszystkie karty World Cup FUT są kartami dynamicznymi, atrybuty i ocena piłkarzy będą szły w górę za każdym razem, kiedy dany zawodnik zostanie wybrany zawodnikiem meczu na turnieju w Rosji. Skoro pierwszą rundę meczów grupowych mamy już za sobą, zobacz, którzy piłkarze zagrali najlepiej w poszczególnych meczach i jak wyglądają teraz ich karty w World Cup FUT. Jeśli masz już któregoś z nich w swoim składzie, po zalogowaniu w grze zobaczysz już zaktualizowane wartości. Poniżej znajdziesz pierwszą grupę zawodników meczu:

Karty World Cup FUT można znaleźć tylko w aktualizacji World Cup do trybu Ultimate Team. Nie są dostępne w podstawowym trybie FIFA 18 Ultimate Team.

DZIEŃ 1

Rosja zaczęła turniej o wspaniałego zwycięstwa 5:0 nad Arabią Saudyjską. W środku pola za wszystkie sznurki pociągał Aleksandr Gołowin, który mecz zakończył z dwiema asystami i wspaniałą bramką z rzutu wolnego w końcówce meczu. Rosjanin zdecydowanie zasłużył na tytuł zawodnika meczu.

DZIEŃ 2

W drugim dniu turnieju emocji również nie zabrakło. Po jednobramkowych zwycięstwach Urugwaju nad Egiptem i Iranu nad Marokiem obejrzeliśmy fantastyczny pojedynek Hiszpanów z Portugalczykami zakończony remisem 3:3. W tych mundialowych derbach Półwyspu Iberyjskiego pierwsze skrzypce w swoich zespołach grali Cristiano Ronaldo, który zakończył mecz z fantastycznym hat trickiem, i Diego Costa, który strzelił dla swojego zespołu dwie bramki.

DZIEŃ 3

Pierwszy mecz w grupie C między Francją a Australią był dość kuriozalny. Oba zespoły strzeliły bramkę z rzutu karnego, a Australijczycy dodatkowo niefortunnie wbili piłkę do własnej bramki. W kadrze Francuzów najlepiej się spisywał N’Golo Kanté, przerywając akcje rywali we wszystkich rejonach boiska, czym zdecydowanie zasłużył na tytuł najlepszego zawodnika meczu. Luka Modrić trafieniem z jedenastego metra zapewnił Chorwatom pewne zwycięstwo 2:0 nad Nigerią, a z kolei Yussuf Poulsen strzelił zwycięską bramkę w starciu Danii z Peru. W meczu Islandczyków z Argentyńczykami bramkarz Hannes Þór Halldórsson zadziwił cały świat wybronieniem rzutu karnego wykonywanego przez Lionela Messiego i to głównie dzięki niemu spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

DZIEŃ 4

Chociaż Brazylijczycy zagrali poniżej oczekiwań i jedynie zremisowali ze Szwajcarami 1:1, Philippe Coutinho strzelił jedną z najpiękniejszych bramek, jakie oglądaliśmy dotąd na tym turnieju. Pięknie podkręcona piłka wprawiła w oszołomienie kibiców na całym świecie. Jeszcze większym zaskoczeniem było zwycięstwo Meksyku nad Niemcami w stosunku 1:0. Hirving Lozano pięknie poradził sobie z obroną obrońców tytułu i pewnie umieścił piłkę w siatce. Zwycięstwo Serbów nad Kostaryką w stosunku 1:0 raczej nikogo nie zaskoczyło, a wyniki ustalił Aleksandar Kolarov przepięknym podkręconym uderzeniem z rzutu wolnego.

DZIEŃ 5

Belgia rozpoczęła turniej w Rosji pewnym zwycięstwem 3:0 nad Panamą. Najlepszy występ zaliczył Romelu Lukaku, który w drugiej połowie meczu strzelił dwie bramki. Harry Kane uratował Anglię od wpadki z Tunezją, ustalając wynik meczu na 2:1 w samej końcówce meczu. To było jednocześnie jego drugie trafienie w tym spotkaniu. Ostatni mecz tego dnia również był zacięty. Ostatecznie Szwedzi pokonali Koreańczyków z południa po trafieniu obrońcy Andreasa Granqvista z rzutu karnego w drugiej połowie.

DZIEŃ 6

Mecze pierwszej kolejki w grupie H również przyniosły nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Japonia pokonała 2:1 Kolumbijczyków, którzy od trzeciej minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Carlosa Sancheza. Zwycięską bramkę dla Japończyków strzelił Yuya Osako, który pod koniec drugiej połowy wbił piłkę głową do siatki po dośrodkowaniu Keisuke Hondy z rzutu wolnego. Senegal mocno rozpoczął swój drugi w historii występ na mundialu, pokonując Polaków 2:1. Zespół z Afryki dominował nad Biało-czerwonymi, a wynik ustalił w drugiej połowie M’Baye Niang.