Electronic Arts SportsThe EA Sports logo
Udostępnij

Drużyna tygodnia 27 listopada

Posted November 28th at 12:00am.

Co tydzień w FIFA Ultimate Team zawodnicy, którzy błysnęli formą w lidze lub kadrze, zestawiani sąw drużynie tygodnia, z którą mogą się zmierzyć gracze FUT.

W spotkaniu na szczycie Bundesligi Philipp Lahm poprowadził Bayern Monachium do wyjazdowego zwycięstwa 3:0 nad głównymi rywalami do tytułu, Borussią Dortmund. Co prawda reprezentant Niemiec nie wpisał się na listę strzelców, ale zanotował asystę przy trzeciej bramce i całkowicie kontrolował środek pola. Dzięki wygranej Bayern umocnił się na fotelu lidera, spychając Borussię na trzecie miejsce z siedmiopunktową stratą. Trzeba być Guardiolą, by wymyślić na stare lata Lahmowi inne miejsce na boisku niż bok obrony. Wymyślić, to jedno, ale że to się aż tak sprawdzi?! No, ale czy nie za to Niemcy płacą Pepowi ciężkie miliony, by widział więcej i myślał szerzej niż pierwszy lepszy trener?!

Kibice Tottenhamu Hotspur nie będą dobrze wspominać ostatniej niedzieli. W wyjazdowym meczu z Manchesterem City „koguty“ już w 12 sekundzie przegrywały 1:0 po trafieniu Jesúsa Navasa i jak się okazało, był to początek pogromu. Ostatecznie gospodarze w obecności ponad 42 000 widzów zgromadzonych na Etihad Stadium odprawili przyjezdnych z bagażem sześciu bramek. Wynik ustalił Navas, podwyższając w 92 minucie na 6:0. Hiszpan zaliczył również asystę przy golu Sergio Agüero w 41 minucie. Nie wiem co Villas-Boas zamierza z tym fantem zrobić, ale ma drużynę rozsypaną na 1000 drobnych puzzli, a ratunku znikąd chwilowo nie widać. Samo się nie poskłada...

Real Sociedad w niesamowitym meczu pokonał w sobotę Celtę Vigo 4:3, a wszystkie cztery bramki zdobył Carlos Vela. Po 56 minutach Celta prowadziła 3:1, ale już pięć minut później Vela rozpoczął odrabianie strat, w ciągu dwudziestu minut strzelając trzy bramki, które zapewniły Realowi zwycięstwo. I pomyśleć, że Veli karabin szybkostrzelny do strzelania bramek zepsuł się gdzieś tam hen, hen wczesną jesienią. Magazynek się zgubił i znaleźć nie chciał. Aż do soboty...

Wyjściowa jedenastka

• BR: Oliver Baumann – SC Freiburg (Niemcy)
  • LO: Pape N'diaye Souaré – LOSC Lille (Francja)
  • ŚO: Mário Fernandes – CSKA Moskwa (Rosja)
  • PO: Thomas Heurtaux – Udinese (Włochy)
  • LP: Philipp Lahm – Bayern Monachium (Niemcy)
  • ŚP: Diego Tardelli – Atlético Mineiro (Brazylia)
  • ŚP: Raúl García – Atlético Madryt (Hiszpania)
  • PP: Jesús Navas – Manchester City (Anglia)
  • LS: Carlos Vela – Real Sociedad (Hiszpania)
  • N: Dejan Damjanović – FC Seul (Korea Płd.)
  • PS: Sergio García – RCD Espanyol (Hiszpania)

Rezerwowi

• BR: Nathan Coe – Melbourne Victory (Australia)
  • LO: Jordan Lukaku – KV Oostende (Belgia)
  • ŚPO: Halil Altintop – FC Augsburg (Niemcy)
  • ŚPO: Ryan Gauld – Dundee United (Szkocja)
  • ŚPO: Antoni Sarcevic – Fleetwood Town (Anglia)
  • N: Philipp Hosiner – Austria Wiedeń (Austria)
  • N: Ryan Lowe – Tranmere Rovers (Anglia)

Co tydzień można mierzyć się z nową drużyną tygodnia FIFA Ultimate Team. Karty z zawodnikami z drużyny tygodnia są losowo rozmieszczone w paczkach FIFA Ultimate Team.