Del

FIFA 14: Career Mode

Posted May 10th at 12:00am.

Bak det beryktede ungdomsakademiet til FC Barcelona og Arsene Wengers imponerende rykte for å oppdage ukjente talenter er det et team med dyktige speidere. Disse globale speidernettverkene er ansvarlige for å finne klubbens neste superstjerne, og FIFA 14 blåser nå liv i speiderdelen av spillet.

Globalt speidernettverk

Måten du spiller karrierespillet på kommer til å endre seg for alltid, takket være det globale speidernettverket. Managere kan nå utvikle, bygge opp og justere nettverket med speidere og samle inn detaljer om egenskapene til spillere rundt omkring i verden. Speidere kan sendes til bestemte ligaer, de kan lete etter bestemte spillertyper eller følge med på bestemte spillere.

Denne innovative måten å spille karrierespillet på går også bort fra konseptet med at rangeringen er det du går etter når du skal få tak i en spiller. Isteden sier du til speiderne hva slags spillertype du er ute etter ved hjelp av begreper som lovende, rask og mange andre.Dette resulterer i bedre samhandlinger med speiderne, og overgangsmarkedet kommer til å følesmye mer organisk og autentisk.

Og det beste av alt er at speidingen ikke lenger er begrenset til overgangsvinduet. Som i den virkelige verden leter speidernettverket ditt etter talenter året rundt, og gjør deg klar for det intense overgangsvinduet.

Karriereknutepunkt

I sentrum av det globale speidernettverket har vi et helt nytt knutepunkt, den største endringen siden systemet ble tatt i bruk for tre år siden. Det strømlinjeformede knutepunktet gir intuitiv navigasjon for alle funksjonene i karrieremodus. Det blir færre avbrudd, ettersom kommunikasjonen fra klubbens ansatte ikke lenger distraherer deg mens kampene spilles. Speiderrapporter leveres fra nettverket i sanntid for å informere deg om avgjørelsene du tar.

Med FIFA 14s nye globale speidernettverk har du sjansen til å finne talenter før de er morgendagens superstjerner.

Følg med på EA SPORTS og på Facebook de kommende dagene og ukene for å få vite mer om de nye funksjonene i FIFA 14.