[pl_PL] Welcome to the Origin Insider Blog

Z wielką przyjemnością piszę inauguracyjny wpis na naszym nowym blogu Origin Insider. Na naszych forach oraz profilach w serwisach Twitter i Facebook rozmawiamy już z tysiącami użytkowników aplikacji Origin, ale chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym w przejrzysty sposób zebrane byłyby wszystkie najważniejsze informacje i wiadomości. Zachęcamy do regularnego odwiedzania bloga — będziemy publikować różne informacje o Origin, nowych funkcjach klienta, nadchodzących wydarzeniach społecznościowych, opisy oferowanych gier (zarówno od EA, jak i od innych wydawców z całego świata) oraz komunikaty o planowanych przerwach serwisowych i niespodziewanych awariach.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że informacje o grach możecie znaleźć w wielu różnych miejscach. Chcieliśmy jednak stworzyć miejsce, w którym będziecie mogli znaleźć wszystkie najważniejsze informacje o Origin.

Chcielibyśmy, aby ten blog stanowił swojego rodzaju otwarty dialog z Wami — naszymi użytkownikami — na tematy ważne właśnie dla Was. Mamy również nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi przemyśleniami i oczekiwaniami odnośnie do Origin czy tego bloga w komentarzach pod tym wpisem. Zespół Origin będzie cały czas uważnie śledzić wasze wpisy i odpowiadać na nie. Zapraszamy wszystkich do rozmowy!