[pl_PL] Play4Free Joins Origin, Launches Origin Free To Play

Kilka lat temu EA wystartowało z serwisem Play4Free.com, na który trafiły jedne z najbardziej nowatorskich bezpłatnych gier internetowych, jakie można znaleźć w sieci. Obecnie w gry Need for Speed World, Battlefield Heroes, Command & Conquer Tiberium Alliances i inne gra regularnie blisko 45 milionów graczy, a regularnie dodawane nowe rozszerzenia sprawiają, że te gry się nie nudzą. Gry bezpłatne są obecnie jednym z najszybciej rozwijających segmentów na rynku gier. Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy więc rozpoczęcie kolejne fazy naszego rozwoju w tym segmencie, teraz już wspólnie z naszymi partnerami w Origin.

Znacie już Origin jako źródło najnowszych i najlepszych gier od wielu największych wydawców na świecie, w tym od EA. Teraz przystępujemy do integracji serwisów Play4Free i Origin pod nazwą Origin Free To Play. Wkrótce wszystkie Wasze ulubione bezpłatne gry EA będą dostępne pod adresem www.origin.com/free.

Skąd ta zmiana? Kierujemy się przede wszystkim wygodą graczy. Origin staje się najlepszą platformą do grania zarówno w cyfrowe wersje gier płatnych, jak i w gry bezpłatne. Wystarczy zalogować się do Origin, aby w prosty sposób zagrać w najlepszy dodatek w historii gier Battlefield czy pościgać się w Need for Speed World. To jest właśnie piękno integracji z Origin — wszystkie gry w jednym miejscu. Wybór, w co, gdzie i kiedy zagrać, należy wyłącznie do graczy.

Co się zmieni dla naszych graczy? Poza nowym adresem URL — absolutnie nic! Wciąż będą to te same doskonałe gry, dostępne za darmo do pobrania i uruchomienia. Nadal to gracz decyduje, czy i ile chce płacić za specjalną zawartość. Ponadto z czasem dodawać będziemy kolejne gry. Już nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli Wam o nich opowiedzieć! Nie musicie się oczywiście martwić o zmianę haseł czy zakładanie nowego konta. Do gry wystarczy identyfikator Origin ID, którego używaliście do tej pory we wszystkich innych grach na komputery PC.

Od tego tygodnia serwis Play4Free.com będzie przekierowywać bezpośrednio na stronę Origin Free To Play. Mamy nadzieję, że wygoda zebrania wszystkich gier w jednym miejscu przypadnie Wam do gustu. Przy okazji chcemy przypomnieć, że zawsze bardzo sobie cenimy Wasze opinie. Niezależnie więc od tego, czy macie pytanie, ogólną uwagę czy konkretną sugestię dotycząca Origin Free To Play, śmiało komentujcie ten wpis.

Sean Decker


Wiceprezes, EA Play4Free