[pl_PL] Origin Deal Alert: BF3 DLC Mega Sale

Mamy dziś wspaniałe wieści dla wielbicieli gry Battlefield 3— Origin organizuje olbrzymią wyprzedaż wszystkich dodatków! Ceny zaczynają się już od 9.99 zł! Jest to doskonała okazja do wzbogacenia swojej gry.

Chcesz uniknąć lania ze strony weteranów BF3 w klasie, w której masz mniejsze doświadczenie? Wykorzystaj okazję i kup Skróty BF3. Potrzebujesz dużej siły ognia? Kup skrót do ekwipunku szturmowca, aby uzyskać dostęp do dodatkowych karabinów szturmowych i granatników, a nawet do defibrylatora, dzięki któremu przywrócisz rannych żołnierzy do życia na samej linii frontu. Potrzebujesz przewagi w powietrzu? Zapoznaj się ze skrótem do pojazdów powietrznych, dzięki któremu odblokujesz 38 śmigłowców szturmowych, śmigłowców rozpoznania i samolotów odrzutowych. Poszczególne pakiety skrótów są dostępne już od 9,99 zł! Możesz też kupić od razu pełny pakiet skrótów za jedyne 39,90 zł — połowę taniej, niż zwykle — i naprawdę wzbogacić swoją rozgrywkę.

Wyprzedaż dotyczy również dodatków do gry BF3 — wszystkie są dostępne za jedyne 19,90 zł. Jeśli nie udało Ci się kupić Edycji Limitowanej gry Battlefield 3, to dzięki tej obniżce możesz zagrać na najlepszych mapach z gry Battlefield 2 dostosowanych do silnika Frostbite 2 dzięki dodatkowi Powrót do Karkand. Teraz jest też najlepszy czas na wzbogacenie gry o nowe czołgi, transportery opancerzone, działa samobieżne i największą mapę w historii gier Battlefield dzięki dodatkowi Siły pancerne. Możesz też własnoręcznie zabijać wrogów za pomocą kuszy w zniszczonym trzęsieniem ziemi Teheranie po zakupieniu dodatku Dogrywka.

A jeśli masz już kilka dodatków, lub nawet wszystkie dodatki do gry BF3, mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Wszyscy użytkownicy Origin, którzy mają co najmniej dwa dodatki, mogą kupić usługę Battlefield 3 Premium ze specjalną zniżką. Im więcej masz dodatków, tym większy uzyskasz rabat. To niepowtarzalna okazja, aby zapewnić sobie najlepsze możliwe wrażenia z gry w Battlefield 3 w niesamowicie okazyjnej cenie. Oferta obowiązuje tylko do 22 stycznia, więc nie zwlekaj!