[pl_PL] Holiday Deal Alert: Battlefield Premium

Wspominaliśmy niedawno o tym, jak bogata zawartość wchodzi w skład usługi Battlefield 3 Premium. Zapewniając wcześniejszy dostęp do wszystkich pięciu dodatków – Powrotu do Karkand, Walki w zwarciu, Sił pancernych, Dogrywki i Decydującego starcia – a także wyjątkowych przedmiotów, okazji do zdobycia podwójnej liczby PD oraz porad prosto od ekipy DICE, Premium pozwoli Ci szybciej awansować i poprowadzić towarzyszy do zwycięstwa.

Jeśli nie skorzystałeś dotąd z oferty Premium, nadarza się właśnie doskonała okazja, by wreszcie to zrobić, bo od 21 grudnia 2012 do 1 stycznia 2013 Battlefield 3 Premium będzie dostępne w Origin po obniżonej cenie 95,20 zł.

Dla tych, którzy nie mieli dotąd do czynienia z Battlefield 3, mamy jeszcze korzystniejszą ofertę: Battlefield 3 Premium Edition, zestaw zawierający podstawową wersję gry oraz całą zawartość Battlefield Premium, do 1 stycznia 2013 również dostępny będzie za jedyne 95,20 zł.

To najlepszy moment, aby dołączyć do użytkowników usługi Battlefield 3 Premium i w okresie świątecznym zapoznać się z jej bogatą zawartością. Dzięki Battlefield 3 Premium nie tylko znajdziesz się wśród osób, które z dwutygodniowym wyprzedzeniem otrzymają dostęp do dodatku Battlefield 3: Decydujące starcie (premiera w marcu 2013), ale zagrasz w niego już jako zahartowany w bojach weteran Battlefield 3.